Home / Bez kategorii / XU 2021

XU 2021

Hej!

Jako Rada Pięciu braliśmy udział w tegorocznej interdyscyplinarnej konferencji samorządów uczniowskich XU.

Tematem projektu XU w tym roku były dni otwarte w szkołach o charakterze uniwersalnym.

Julia Bykowska należała do #TEAMSZULARZ
– Nasz projekt “otwórz się na nowo!” miał za zadanie zachęcić i wyróżnić dana placówkę od innych. Nasz projekt przedstawiał wiele form, które będą najbardziej praktyczne oraz przyciągające. Stworzyliśmy własne przykładowe logo, stronę internetowa, plakaty oraz karty do gry. Projekt musiał być uniwersalny do każdego typu szkoły. Zadanie nam się udało i zajęliśmy 1 miejsce.

Nikodem Furmańczyk należał do #TEAMSZWEC
– Stworzenie projektu “Let’s Meet” który umożliwiał każdej Szkole znaleźć różne alternatywy do tworzenia oraz rozgłaszania informacji o dniu otwartym.
#TeamSzwec zadbał o to aby szkoły o różnej wielkości, budżecie czy umiejscowieniu miały takie same szanse. Zarówno zdalnie jak i stacjonarnie, każdy pomysł jest częścią wielkiego dnia otwartego, a każda szkoła może wybrać poszczególne segmenty odpowiadające upodobaniom organizatorów.

Eryk Sawera został wybrany team leaderem w tej edycji  #TEAMSAWERA
Uczeń dumnie reprezentował naszą szkołę i jego drużynie udało się zająć 5 miejsce.

Pozdrawiamy serdecznie.