Nauczyciele
Biologia
- Kacalak Iwona
- Łuczak Monika
- Ulchurska-Jackowska Bożena
Chemia
- Skrzyńska Marzena
- Świerkowski Robert
Edukacja dla bezpieczeństwa
- Płatkowski Marek
Fizyka
- Janusz Jura
- Lisak Magdalena
- Trzaska Zofia
Geografia
- Kochmańska Katarzyna
- Płatkowski Marek
Historia, Historia i społeczeństwo
- Okoń Dariusz
- Tarnowski Zbigniew
- Żeglińska Agnieszka
Informatyka
- Ihma-Kasprzyk Anna
- Lech Górski
- Reszczyńska Magdalena
- Świerkowski Robert
Język angielski
- Andrzejuk Agnieszka
- Cembrowska Anna
- Chmiel Piotr
- Kokot Anna
- Kulasiewicz Monika
- Kuźmo-Biwan Paulina
Język niemiecki:
- Brabańska Izabela
- Falkowska-Kleszcz Magdalena
- Kitzman Lilianna
- Stachów Anna
Język polski
- Roman Anna
- Przybylska-Jankowska Beata
- Pachlowska Beata
Plastyka
- Przybylska-Jankowska Beata
Matematyka
- Bohonos Magdalena
- Ihma-Kasprzyk Anna
- Kowalska Barbara
- Proczkowska Anna
Religia
- Kochan-Łysiak Agnieszka
Podstawy przedsiębiorczości
Biznes i zarządzanie
- Myszczyszyn Wioletta
- Siurnicka Anna
Wiedza o społeczeństwie
- Okoń Dariusz
- Żeglińska Agnieszka
Wychowanie fizyczne
- Fiłka Tomasz
- Jelonek-Pawlik Agnieszka
- Krzysztofik Dorota
- Kula Piotr
- Pławińska-Kopeć Lila
Doradztwo zawodowe
- Szostak Klaudia
Szkolne Centrum Informacji
- Nadziejko-Jura Grażyna: poniedziałek 7:30 – 14:30, wtorek 8:00 – 15:00, środa 8:00 – 14:00, i czwartek 8:00 – 14:00, i piątek 8:00 – 12:00
Pedagog/ pedagog specjalny
Edyta Borysiak
Godziny pracy: poniedziałki 7.30-13.30, wtorki 8.00-14.00, środy 8.00-14.00, czwartki 10.00-16.00 i piątki 8:00 – 13:00.
Administracja
Sekretariat szkoły:
- Ludmiła Kuźmińska
Księgowość szkoły:
- Andrzej Rożek
- Kamila Wójcik
- Magdalena Jatczak
Psycholog
Eliza Szwec
Godziny pracy: środa 8:00 – 14:00 (2 i 4 środa miesiąca 14:15).
Sylwia Majewska
Godziny pracy: poniedziałek 8:00 – 14:00 (1 i 3 poniedziałek miesiąca 14:15).
Opieka Medyczna
Gabinet medyczny czynny we poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8:00 do 15:35.
Pielęgniarka
- Jolanta Rusin
- Klaudia Wierzchowiecka