Sport jest nieodzownym elementem naszej szkoły. Nauczyciele wychowania fizycznego kładli od zawsze nacisk na podniesienie naszej sprawności fizycznej i dzięki ich zaangażowaniu powstały różne sekcje sportowe.

brązowy medal dziewcząt w sztafecie 4 x 100m. Skład drużyny:
Lena Klebieko z klasy 2c, Amelia Kuceł z klasy 2b1, Magda Makarewicz z klasy 2b1 oraz Julia Drynia z klasy 3b.
brązowy medal chłopców w sztafecie olimpijskiej. Skład drużyny:
Maks Szwic z klasy 4c, Piotr Brzeski z klasy 4a, Aleksander Mielnik z klasy 3b oraz Mikołaj Sobczak z klasy 3a.

03.11.2022 r
3 miejsce w finale miejskim miasta Szczecin w tenisie stołowym wywalczyli
Eryk Karczewski z klasy 3c oraz Maksymilian Jaskiewicz z klasy 4b1.

25.11.2022r

Dwie  uczennice zdobyły złoto i srebro podczas Mistrzostw Szczecina w wioślarstwie halowym.
Natalia Mockało z klasy 1b zdobyła złoty medal w kategorii klas pierwszych szkół średnich,  Maria Błażejewska z 1b2 zdobyła srebrny medal w tej samej kategorii. Reszta naszych uczniów startujących w tych zawodach walczyła dzielnie i uplasowała się w na wysokich pozycjach.

2 grudnia 2022 r. na szkolnym boisku odbyły się sportowe mikołajki. Zdecydowana większość chłopców rozegrała turniej piłki nożnej, dziewczyny rywalizowały w indywidualnym turnieju rzutów osobistych. W rozgrywkach wzięły udział klasy 1a1, 1a2, 1b2, 1b1s, 1c, 1d, 2a, 2b1, 2c, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b1, 4b2, 4c. Po zaciętej rywalizacji w grupach do półfinału awansowały klasy 1a1, 2a, 3a, 4c.
Wyniki końcowej rywalizacji :
IV miejsce – 1a1,
III miejsce – 4c,
II miejsce – 2a,
I miejsce – 3a.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

21 marca 2023 r rozpoczęliśmy pierwszy dzień wiosny turniejem piłki ręcznej na szkolnym boisku.

21.03.2023 r- II runda eliminacji dziewcząt w badmintonie szkół ponadpodstawowych.