Home / Bez kategorii / Cykl webinariów dla środowiska szkolnego

Cykl webinariów dla środowiska szkolnego

UKNF zaprasza na cykl webinariów dla środowiska szkolnego w ramach kampanii World Investor Week, 4-8 października 2021 r.
Szanowni Państwo,
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach V edycji kampanii World Investor Week (WIW) – Światowy Tydzień Inwestora w dniach 4-8 października 2021 r. przeprowadzi cykl webinariów dla środowiska szkolnego skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz nauczycieli, m.in. doradców metodycznych podstaw przedsiębiorczości lub wiedzy o społeczeństwie, nauczycieli przedmiotów ekonomicznych, nauczycieli kształcenia zawodowego oraz innych nauczycieli zainteresowanych tematyką webinarium, w tym szkolnych koordynatorów kampanii Global Money Week.
W ramach cyklu odbędą się następujące webinaria:
–  Giełda, inwestycje, akcje, obligacje – co się kryje pod tymi pojęciami, 4 października 2021 r. – webinarium dla uczniów szkół ponadpodstawowych;
–  Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne, 5 października 2021 r. – webinarium dla uczniów szkół ponadpodstawowych;
–  Giełda, inwestycje, akcje, obligacje – co się kryje pod tymi pojęciami, 6 października 2021 r. – webinarium dla nauczycieli;
–  Zagrożenia i oszustwa na rynku funduszy inwestycyjnych, 8 października 2021 r. – webinarium dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Zgłoszenia na poszczególne webinaria przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.
Zgłoszeń dokonują wyłącznie nauczyciele, planując udział uczniów, jak i swój indywidualny udział w spotkaniu. W przypadku zgłoszenia przez nauczyciela grupy uczniów, nauczyciel wypełniając formularz wskazuje przybliżoną liczbę uczestników wydarzenia.
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w ww. webinariach. Udział w webinariach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji nt. oferty programowej World Investor Week  2021 znajdą Państwo pod adresem
W załączeniu przesyłamy list kierowany do Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych i Szefów Placówek Oświatowych zapraszający do włączenia się w kampanię Światowy Tydzień Inwestora. Wierzymy, że kampania WIW jest skutecznym narzędziem do podnoszenia poziomu wiedzy i poszerzania zakresu kompetencji finansowych przyszłych uczestników rynku finansowego.
W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt: cedur@knf.gov.pl<mailto:cedur@knf.gov.pl>  lub tel. 22 262 4859.