Home / Bez kategorii / Ubezpieczenie ucznia – Ważna informacja

Ubezpieczenie ucznia – Ważna informacja

Drodzy Rodzice i Opiekunowie uczniów LO,

Na Rok Szkolny 2021/2022 Rada Rodziców naszej szkoły wybrała ofertę grupowego ubezpieczenie NNW uczniów w InterRisk.
Wybrany został wariant ubezpieczenia za składkę 43 zł. Ubezpieczenie działa 24/H na całym świecie tj. w domu, szkole i poza nią, na zajęciach sportowych i wakacyjnych wyjazdach.
Ubezpieczenie obowiązuje od 1 października 2021.

Procedura zawarcia indywidualnej umowy jest bardzo prosta i w całości zautomatyzowana.
Aby ubezpieczyć ucznia, należy wykonać poniższe czynności:

1. Wejdź na stronę: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline, która przekierowuje na stronę ubezpieczyciela
2. Numer klienta ID: s923n
3. Wybierz wariant 43 zł

4. wykup ubezpieczenie (Ważna uwaga – zanim kupimy ubezpieczenie, musimy zaakceptować Ogólne Warunki Ubezpieczenia.
W pierwszej kolejności podajemy dane opiekuna prawnego, a dopiero potem dane dziecka (Ucznia LO6). Na tym etapie można wpisać dane kolejnego dziecka uczęszczającego do LO6. W każdym momencie można także edytować dane.
5. Przejdź do podsumowania!
6. Przejdź do płatności! (wybieramy sposób płatności)
Po opłaceniu otrzymujemy Certyfikat (na stronie Ubezpieczyciela) oraz na podanego wcześniej maila. Certyfikat można wydrukować.

Szczegółowa instrukcja jest dostępna pod linkiem Oferta_wirtualna_7614_W_z_ID_Klienta