Home / Bez kategorii / Bezpieczny powrót do szkoły

Bezpieczny powrót do szkoły

Ten, kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł (Leena Krohn),

ale to wcale nie znaczy, że nie warto się spotkać.

Może to właśnie ten moment, by zacząć od początku i poznać się na nowo 🙂

Drodzy Uczniowie

17 maja 2021 r. wracamy do świata edukacji stacjonarnej to niemałe wyzwanie dla nas wszystkich.

Pierwsze dwa tygodnie to dni edukacji hybrydowej, które zostały przez nas zaplanowane wg harmonogramu przesłanego Wam komunikatorem Librus dnia 10 maja 2021 r.

Prosimy Was wszystkich o spokojne zapoznanie się wytycznymi GIS, MEiN, MZ i VILO.

Postaramy się aby Wasz powrót do “trochę innej” szkoły był związany z poczuciem bezpieczeństwa, przynależności i odbudową relacji rówieśniczych, wspierających proces uczenia się.

Pamiętajcie również o różnych możliwościach skorzystania z pomocy, jeśli nie radzicie sobie z nową sytuacją, spróbujcie porozmawiać o Waszych emocjach z rodzicami, rówieśnikami, wychowawcą, pedagogiem szkolnym lub skorzystajcie z telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111.