Home / Bez kategorii / III miejsce – INSPO TURKEY 2021

III miejsce – INSPO TURKEY 2021

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Maria Orłowska z klasy 2A zajęła III miejsce w finale konkursu Międzynarodowych Olimpiad Naukowych INSPO TURKEY 2021 w kategorii ENERGY AWARDS: Development Visions Of Wind Farms Using The Potential Of Weather Conditions.

Gratulujemy i życzymy wielu nowych sukcesów!

Projekt Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych przedstawiał nową koncepcję na rozwój morskich elektrowni wiatrowych.  Dzięki innowacyjnym pomysłom,  praca została również doceniona w Konkursie Międzynarodowym MEWY 2020, a uczennica otrzymała drugie miejsce wśród uczniów  województwa  Zachodniopomorskiego, zdobywając w ten sposób wyróżnienie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz wirtualny indeks potwierdzający przyjęcie do grona studentów Akademii Morskiej w Szczecinie.

Podziękowania dla Pani Magdaleny Lisak za pomoc i opiekę podczas przygotowywania się do konkursów.