Home / Bez kategorii / Komunikaty dot. szkolnych szafek/skrytek

Komunikaty dot. szkolnych szafek/skrytek

KOMUNIKAT nr 1

DOTYCZY WSZYSTKICH UCZNIÓW KORZYSTAJACYCH ZE SKRYTEK

Uczniowie korzystający ze skrytek w szafkach szkolnych zobowiązani są opróżnić skrytki w terminie  do 20 czerwca 2023 r. W okresie wakacji w skrytkach zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne i dezynfekcyjne.

Wszelkie rzeczy pozostawione w skrytkach zostaną zutylizowane w dniu 6 lipca 2023 r.

KOMUNIKAT nr 2

DOTYCZY UCZNIÓW, KTÓRZY OPŁACILI KORZYSTANIE ZE SKRYTEK DO 24 CZERWCA 2023 LUB NIE KORZYSTALI ZE SKRYTEK

Uczniowie korzystający ze skrytek w szafkach szkolnych w roku szkolnym 2022-2023 mogą złożyć wniosek o korzystanie
z dotychczas zajmowanej skrytki lub wylosowanie innej skrytki na rok szkolny 2023-2024. Wniosek można pobrać na portierni lub w księgowości. Wypełniony wniosek należy złożyć w księgowości w terminie do 22 czerwca 2023 r.