Home / Bez kategorii / Szkolny Bar Kawowy Coffeers

Szkolny Bar Kawowy Coffeers

Drodzy uczniowie VI LO
Witamy Was serdecznie, nazywamy się Coffeers i jesteśmy rodzinną kawiarnią, która od lat gości w wielu szkołach i uniwersytetach w całym Szczecinie. W nadchodzącym wielkimi krokami, nowym roku szkolnym, wprowadzamy się również do was!
Jeżeli codziennie rano nie macie na nic siły, a dodatkowo jesteście fanami dobrej kawy to gwarantujemy, że nasz barista zapewni wam zastrzyk energii, wedle waszych upodobań. Jeżeli jednak stawiacie na słodkości, a z kawą wam nie po drodze, to nic straconego, mamy w naszej ofercie własnoręcznie robione desery. A gdy przyjdzie już pora na zjedzenie czegoś konkretniejszego, to w naszym barze znajdują się kanapki, tosty, panini, oraz sałatki. Jak się to mówi “czego dusza zapragnie”.
W trakcie jedzenia będziecie mogli odpocząć na naszych leżakach i choć na chwile zapomnieć o pracy domowej czy sprawdzianie z matematyki.
Nie zostało nam nic więcej, niż zaprosić was 2 września do naszego baru i życzyć wam spokojnego roku szkolnego!
Do zobaczenia!