Home / Bez kategorii / Uwaga kandydaci!

Uwaga kandydaci!

Wiadomości dla kandydatów

Wszystkim zainteresowanym przypominamy o konieczności uzupełnienia elektronicznego naboru do dnia 14.07.2021 r. o niezbędną dokumentację :

• świadectwo ukończenia szkoły podstawowej
    • zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty
    • dokumenty niezbędne do potwierdzenia kryteriów dodatkowych

Kandydatom zakwalifikowanym o potwierdzenie woli nauki do dnia 30.07.2021 r. poprzez dostarczenie:

• oryginału wniosku z naboru
    • oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
    • oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
    • oraz dodatkowo dwóch podpisanych zdjęć legitymacyjnych i karty zdrowia ucznia

Informujemy również o:

1. Możliwość skorzystania z szafek (skrytek) szkolnych (modele szafek i ceny). Druk zamówienia.
    2. Zebranie z Rodzicami uczniów klas pierwszych odbędzie się 1 września o godzinie 17.00
    3. Planowany jest trzydniowy wyjazd integracyjny dla uczniów klas pierwszych w terminie 6-8 września 2021 r. (poniedziałek – środa), w którym powinni wziąć udział wszyscy uczniowie.
      Przewidywany koszt wyjazdu 300 zł, obejmuje:
      – pobyt (zakwaterowanie i wyżywienie – 3 posiłki)
      – przejazd
      – ubezpieczenie
      – materiały potrzebne do zajęć
    4. Wszystkich kandydatów i rodziców prosimy o zapoznanie się ze Statutem VI LO, który reguluje najważniejsze działania szkoły.