Home / Bez kategorii / Robimy Teatr! Zgłoś się na warsztaty z Markiem Kościółkiem

Robimy Teatr! Zgłoś się na warsztaty z Markiem Kościółkiem

Warsztaty teatralne z Markiem Kościółkiem w LO 6

11 czerwca (piątek) godz. 12.

Liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia w bibliotece do 9 czerwca.

UWAGA TECHNICZNA – Ubieramy rzeczy swobodne plus miękkie obuwie

“Warsztaty – czyli spotkanie autorskie”.

Skupimy się na pracy zespołowej. Przez zabawę i inne działania, rozmowy, inicjatywy oraz kreacje twórcze przyjrzymy się sobie i grupie. Sztuka wymaga od nas ciągłych pytań o siebie, o świat i o nasze relacje z drugim człowiekiem. To również element naszego wspólnego spotkania i tego warsztatu. Bądźcie gotowi i naturalni. To wszystko.

Zapraszam

Marek Kościółek

Marek Kościółek – praktyk teatru autorskiego. Pedagog, edukator, twórca i reżyser Teatru Krzyk. Współzałożyciel Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej – konsolidacji grup autorskich z terenu województwa zachodniopomorskiego. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice oraz Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży na Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty oraz autorskie szkolenia artystyczne kierowane do różnych grup odbiorców: praktyków teatralnych, młodzieży i studentów, wychowanków placówek szkolno-wychowawczych, osób z niepełnosprawnościami. Pracuje również z osadzonymi. Juroruje na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Współpracuje z ośrodkami i artystami m.in. w Niemczech, Słowenii, Słowacji, Albanii, Grecji, Bułgarii, Ukrainie, Rosji, Szwecji, Azerbejdżanie, Czechach, Gruzji oraz w Iranie. Jest współtwórcą autorskich programów wspierających działania na rzecz małych społeczności lokalnych.

Organizatorem warsztatów jest Rada Rodziców