Home / Bez kategorii / Michał Lachowicz wśród młodych naukowców E(x)plory

Michał Lachowicz wśród młodych naukowców E(x)plory

W piątek 23.02.2018r w Technoparku Pomerania odbył się Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory 2018.
Do prezentacji swojego projektu w ramach festiwalu zaproszony został przez Fundację Zaawansowanych Technologii, organizatora konkursu Młodych Naukowców E(x)plory, uczeń naszej szkoły Michał Lachowicz (klasa 1c).
Projekt Michała pod nazwą “Metronom nadgarstkowy” znalazł się wśród 20 najlepszych projektów regionu obejmującego między innymi miasta Szczecin, Poznań, Gdańsk, Gdynię, Słupsk oraz zagranicę. W auli wystawowej prezentowali swoje projekty uczniowie szkół średnich, ale również studenci (ZUT).
Projekt Michała cieszył się dużym zainteresowaniem. Michał prezentował go między innymi pani Magdalenie Zarębie-Kuleszy Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty, zastępcy prezydenta miasta Szczecin panu Krzysztofowi Sosce, oraz wielu innym znamienitym gościom. Mogliśmy też wywiad z nim usłyszeć w radio a nawet zobaczyć w lokalnej Kronice TV. Gratulujemy, życzymy nieustającej pasji naukowej i oczywiście czekamy na dalszy rozwój projektu.