Home / Dla rodziców / Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

2 grudnia 2016 r. w VI LO podczas uroczystości wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów, uhonorowanych zostało 54 uczniów z Polic, Stargardu, Gryfina i Szczecina. Nagrody wręczane były przez Panią Dyrektor Generalnej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego Annę Kołek i Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty Pana Jerzego Sołtysiaka.
Na zakończenie uroczystości wszystkim stypendystom został zadedykowany koncert w wykonaniu uczniów naszej szkoły: Idę Kasznię, która wykonała rockową balladę “The Scientist” Coldplay oraz piosenkę “Feeling good” Michael Buble; Dominikę Pałucką wraz z towarzyszeniem członków orkiestry Szkoły Muzycznej I st. im. Tadeusza Szeligowskiego, która wykonała 2 utwory: “Hopak” Modesta Musorgskiego i fragmenty musicalu “Upiór w operze” Andrew Lloyda Webbera; Joannę Sinkiewicz w piosenkach “Serce to jest muzyk” Ewy Bem i “Wielka woda” Maryli Rodowicz.