Home / Sport

Sport

Sport jest nieodzownym elementem naszej szkoły. Nauczyciele wychowania fizycznego kładli od zawsze nacisk na podniesienie naszej sprawności fizycznej i dzięki ich zaangażowaniu powstały różne sekcje sportowe.

6.12.2019 r na sali gimnastycznej VI LO odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej  Piłki Nożnej. W radosnej atmosferze uczniowie rywalizowali z ogromnym zapałem. Wyniki rywalizacji sportowej :
I miejsce 1 GC 1 D 3 A
II miejsce 1 C 2 C 3 C
III miejsce 1 GB1 2 A 3 B1
IV miejsce 1 A 2 B 3 B2
V miejsce 1 B1
Wszystkim serdecznie gratulujemy
nauczyciele wychowania fizycznego
14.11.2019 r. odbyła się pierwsza edycja Mistrzostw Szczecina na Ergometrach Wioślarskich.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rywalizacji sportowej.
Medalowe pozycje zajęli Bartosz Goryniak z klasy 3a i Maria Cieślewicz 3c.
Gratulujemy!
22.10.2019 r. w LO II w Szczecinie odbył się finał miejski tenisa stołowego dziewcząt.
Naszą szkołę reprezentowały Wiktoria Majewska ? kl.3b2, Alicja Gołaś ? kl- 1gb2.
Po zaciętej rywalizacji sportowej dziewczyny zajęły 3 miejsce awansując do do rozgrywek rejonowych.
Gratulujemy!