Start / Konsultacje i Koła

Konsultacje i Koła

Konsultacje w roku szkolny 2018/2019

Terminy konsultacji

Bohonos Magdalena matematyka wtorek, 14:25 – 16:00
Chmiel Piotr język angielski wtorek, 14:30 – 15:30
Chodak Paweł religia
Czaja Jolanta wychowanie fizyczne środa, 15:15
Falkowska-Kleszcz Magdalena język niemiecki środa, 15:15 – 16:00
Hajdamowicz Paulina język angielski czwartek, 14:30 – 15:15
Jelonek-Pawlik Agnieszka wychowanie fizyczne poniedziałek, 16:00
Kitzman Lilianna język niemiecki środa, 14.30 – 16.00
Kochan Hanna Agnieszka religia wtorek, 15:15
Kokot Anna język angielski środa, 15:15
Kowalska Barbara matematyka czwartek, 14:25
Kula Piotr wychowanie fizyczne wtorek, 15:15
Kulasiewicz-Drula Monika język angielski czwartek, 14:20
Kurpios Katarzyna chemia piątek, 14:25
Łuczak Monika biologia środa, 15:15
Nadziejko-Jura Grażyna zajęcia biblioteczne czwartek, 14:20
Okoń Dariusz historia, wiedza o społeczeństwie środa, 15:15
Organiszczak Irena język niemiecki  wtorek, 15:15
Płatkowski Marek geografia, edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości wtorek, 15:15
Przybylska-Jankowska Beata język polski piątek 14:15 (1 i 2 tydzień miesiąca)
Reszczyńska Magdalena fizyka, informatyka użytkowa wtorek i czwartek, 14:15
Roman Anna język polski, wiedza o kulturze poniedziałek, 16:10 (co drugi tydzień licząc od 1.10.2018)
Sadkowska Małgorzata pedagog poniedziałek, 13:30 – 14:30; czwartek, 14:00 – 15:00
Świerkowski Robert chemia, informatyka czwartek, 14:20
Tarnowski Zbigniew historia i społeczeństwo  środa, 15:15 (1 i 3 tydzień miesiąca)
Trzaska Zofia fizyka piątek, 15:15
Ulchurska-Jackowska Bożena biologia czwartek, 15:15
Witkiewicz Teresa język polski, etyka czwartek, 15:15

 

W przypadku nieobecności uczniów na zajęciach w ciągu 15 pierwszych minut od godziny rozpoczęcia, nauczyciel kończy konsultacje.

 

Koła w roku szkolny 2018/2019

 

Bohonos Magdalena Matematyka ma moc wtorek, 7:45 -8:30 (kl. 3c)
Falkowska-Kleszcz Magdalena Przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie pp i pr z języka niemieckiego
Kitzman Lilianna poniedziałek, 14:30
Kurpios Katarzyna Doświadczyć chemię poniedziałek, 7:45
Kurpios Katarzyna Zastosowanie matematyki w chemii czwartek, 14:25
Kurpios Katarzyna U progu medycyny środa, 16:30 wg harmonogramu
Bohonos Magdalena
Łuczak Monika
Łuczak Monika biologia środa, 14:25 – 15:10
Łuczak Monika Odyseja Biologii środa, 8:30 – 9:15

czwartek, 7:45 – 8:30

Łuczak Monika Promocja zdrowia piątek, 13:45 – 15:10
Okoń Dariusz IPN Historia i WoS czwartek, 17:00
Okoń Dariusz Koło Debat Oksfordzkich piątek, 13:00
Organiszczak Irena Język niemiecki to wartościowy język środa, 15:15
Reszczyńska Magdalena Algorytm, czyli sposób działania komputera wtorek, 14:25
Roman Anna IPN Język polski czwartek, 14:20
Roman Anna Edukacja Medialna ? Koło Dziennikarskie
Trzaska Zofia Koło fizyczne – Pulsar wtorek, 15:15
Ulchurska-Jackowska Bożena Szkolne Koło Naukowe Biologów wtorek, 13:30 (kl. 3b2)
Ulchurska-Jackowska Bożena Organizm Człowieka Sprawnym Laboratorium Chemicznym poniedziałek, 13:30 (kl. 3b2)
Witkiewicz Teresa Z Poprawną Polszczyzną Na Co Dzień poniedziałek, 13:30