Jubileusz 70-lecia VI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie

Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez.

Kochani Absolwenci i Przyjaciele Szóstki!

Wielkimi krokami zbliża się 70-lecie VI LO, dlatego pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do współpracy w przygotowaniu tego jubileuszu. Aby godnie uczcić Szanowną Jubilatkę, chcemy stworzyć monografię naszej szkoły, a także wydać numer specjalny gazety szkolnej Zbliżenia upamiętniający 100 niezwykłych osobowości Szóstki. Jednak bez Waszej pomocy będzie nam bardzo trudno. Przesyłajcie swoje propozycje, zdjęcia i wspomnienia na adres sekretariat@lo6.szczecin.pl lub kontaktujcie się z nami telefonicznie (91-484-60-88), a my wyślemy redaktorów naszej gazety, by spisali Wasze wspomnienia.

Uroczystości związane z 70-leciem szkoły będą odbywać się 27 i 28 września 2019 roku.

Piątek 27 września 2019 r.:

9:00 Msza Święta

12:00 Uroczysta Akademia w VI LO.

Spotkania Absolwentów w klasach.

Sobota 28 września 2019 r.:

Ognisko i rozgrywki rekreacyjno-sportowe.

Pamięci Tych, którzy odeszli …

Bal Absolwentów (organizacja i koszty balu są uzależnione od liczby zgłoszeń).

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w balu o kontakt z absolwentami organizującymi to przedsięwzięcie:
Panią Joanna Orymowską – j.orymowska@gmail.com, tel. 508 513 267
lub Panem Adamem Organiszczakiem – adam.organiszczak@gmail.com, tel. 512 916 191

W dniu 29 września (niedziela) szkoła może być udostępniona „na życzenie”.

W sobotę 9 czerwca 2018 r.odwiedzili naszą szkołę maturzyści sprzed 50 lat, dokonali pamiątkowego wpisu w  kronice i złożyli swoje podpisy na podarowanej grafice szkoły.  Wizyta w szkole trwała ok. 2 godzin. Wspominali znajomych, nauczycieli i naukę w szkole,  w klasie nr 7 –  był nauczany język łaciński, a biologia – tak jak dziś w klasie nr 4. Pamiętali mieszczący się w obecnym Klubie uczniowskim – basen.

Już teraz Państwo zadeklarowali chęć uczestniczenia nie tylko w obchodach, ale też w przygotowaniu Jubileuszu 70 lecia naszego liceum. Bardzo dziękujemy i czekamy na ponowne spotkanie.

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia można dokonać osobiście w sekretariacie szkoły, w formie papierowej (formularz do pobrania w pdf),  lub w formie elektronicznej poniżej:

Formularz elektroniczny

(w przypadku problemów z wyświetleniem prosimy o rejestrację pod linkiem zgłoszenia 70-lecie )