Home / Bez kategorii / Warsztaty “U progu medycyny”

Warsztaty “U progu medycyny”

uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych

na warsztaty “U progu medycyny”

organizowane w r. szk. 2019/2020

przez VI LO im. St. Czarnieckiego w Szczecinie

• Na naszych warsztatach wykształcisz umiejętność pracy eksperymentalnej i laboratoryjnej, ukształtujesz badawczy sposób myślenia właściwy dla nauk przyrodniczych, rozwiniesz umiejętność obserwacji, przeprowadzania i poprawnego dokumentowania doświadczeń, wyciągania wniosków i formułowania uogólnień, będziesz przeprowadzał obliczenia a także stosował pojęcia oraz prawa biologiczne, chemiczne i matematyczne.
    • Zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych m. Szczecin.
    • Zajęcia będą odbywały się w gabinetach przedmiotowych VI Liceum Ogólnokształcącego im. St. Czarnieckiego w Szczecinie, ul. Jagiellońska 41, 70-382 Szczecin,
      (91) 48 46 088.
    • Zajęcia będą prowadzone w formie doświadczeń, obserwacji laboratoryjnych oraz prac badawczych z biologii, chemii oraz na rozwiązywaniu zadań problemowych dotyczących zastosowania matematyki w przedmiotach przyrodniczych.
    • Zajęcia będą odbywały się w środy, od godz. 16:30, (2 godz. lekcyjne).
    • Udział w warsztatach jest bezpłatny.
    • Zgłoszenia drogą telefoniczną przyjmuje sekretariat VI LO tel. (91) 4846088.
    • O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
    • Uczniowie, którzy nie zostaną zapisani na liście uczestników znajdą się na liście rezerwowej.
    • Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę, 18 września 2019r.,
      o godz. 16:30, w sali nr 2 na parterze. Na spotkaniu zostaną omówione sprawy organizacyjne i odbędą się zajęcia laboratoryjne z chemii.