Home / Dla kandydatów / Wycieczka do Gdańska i Gdyni

Wycieczka do Gdańska i Gdyni

Dnia 1.12.2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z kadrą nauczycielską wybrali się na wycieczkę do Gdańska i Gdyni.

Po wielu godzinach wesołej podróży, dotarliśmy do Muzeum Solidarności w Gdańsku. Poznaliśmy tam historię Lecha Wałęsy oraz Stoczni Gdańskiej.  Nowoczesne, pełne inspiracji muzeum pokazało zarówno dorosłym jak i młodzieży część naszej trudnej historii Polski.

Po zjedzeniu obiadu, na godzinę 19:00 udaliśmy się do Teatru Muzycznego w Gdyni, na spektakl pod tytułem ,,Chłopi”. Przedstawienie było niesamowite, bardzo interesujące i pełne emocji. Aktorzy pokazali prawdziwy talent, dobry warsztat oraz serce włożone w ciężką pracę.

Występ przybliżył w perfekcyjny sposób książkę i zaparł dech w piersiach niejednemu widzowi. Po trzech godzinach niezapomnianych wrażeń pojechaliśmy w dalszą podróż do Szczecina. Pomimo ogromnego zmęczenia , emocje po całym dniu trzymały nas przez bardzo długo, a wspaniałe wspomnienia oraz niezwykłe doświadczenie na zawsze zostaną w nas.