Home / Dla rodziców / Jubileusz 70-lecia

Jubileusz 70-lecia

Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez.

Kochani Absolwenci i Przyjaciele Szóstki!

Wielkimi krokami zbliża się 70-lecie VI LO, dlatego pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do współpracy w przygotowaniu tego jubileuszu. Aby godnie uczcić Szanowną Jubilatkę, chcemy stworzyć monografię naszej szkoły, a także wydać numer specjalny gazety szkolnej Zbliżenia upamiętniający 100 niezwykłych osobowości Szóstki. Jednak bez Waszej pomocy będzie nam bardzo trudno. Przesyłajcie swoje propozycje, zdjęcia i wspomnienia na adres sekretariat@lo6.szczecin.pl lub kontaktujcie się z nami telefonicznie (91-484-60-88), a my wyślemy redaktorów naszej gazety, by spisali Wasze wspomnienia.

Uroczystości związane z 70-leciem szkoły będą odbywać się 27 i 28 września 2019 roku.

Kolejne informacje dotyczące jubileuszu będą się ukazywać sukcesywnie na naszej stronie internetowej w zakładce 70-lecie.