Start / Dla kandydatów / XVII szkolny konkurs recytatorski

XVII szkolny konkurs recytatorski

11 stycznia br. w karnawałowej scenerii w naszej szkolnej czytelni odbył się XVII szkolny konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 12 uczestników z różnych klas.
Jury w składzie pani A. Kurtycz, pan A. Hrycyk i ubiegłoroczna laureatka Katarzyna Turska z klasy III b2 oceniało dobór repertuaru, sposób interpretacji oraz opanowanie pamięciowe tekstu. Tegorocznymi zwycięzcami są: Robert Bałachowski z IIIa i Maria Śliwińska z IIIc.
II miejsce przyznano Kindze Kruszewskiej z Ib2. III miejsce zajęła Ida Kasznia z IIIa. Tegorocznym laureatem plebiscytu publiczności został Robert Bałachowski, który ujął publiczność prezentacją prozy W. Myśliwskiego.
Laureaci tegorocznego konkursu będą reprezentować naszą szkołę na tegorocznym wojewódzkim konkursie recytatorskim.

Skomentuj