Start / Dla kandydatów / XVII szkolny konkurs recytatorski

XVII szkolny konkurs recytatorski

11 stycznia br. w karnawałowej scenerii w naszej szkolnej czytelni odbył się XVII szkolny konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 12 uczestników z różnych klas.
Jury w składzie pani A. Kurtycz, pan A. Hrycyk i ubiegłoroczna laureatka Katarzyna Turska z klasy III b2 oceniało dobór repertuaru, sposób interpretacji oraz opanowanie pamięciowe tekstu. Tegorocznymi zwycięzcami są: Robert Bałachowski z IIIa i Maria Śliwińska z IIIc.
II miejsce przyznano Kindze Kruszewskiej z Ib2. III miejsce zajęła Ida Kasznia z IIIa. Tegorocznym laureatem plebiscytu publiczności został Robert Bałachowski, który ujął publiczność prezentacją prozy W. Myśliwskiego.
Laureaci tegorocznego konkursu będą reprezentować naszą szkołę na tegorocznym wojewódzkim konkursie recytatorskim.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *