Home / Dla kandydatów / Szkolny Konkurs ze znajomości Przedwiośnia Stefana Żeromskiego

Szkolny Konkurs ze znajomości Przedwiośnia Stefana Żeromskiego

17 października w czytelni odbył się Szkolny Konkurs ze znajomości Przedwiośnia Stefana Żeromskiego zorganizowany z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W konkursie wzięli udział: Łukasz Andrysiak kl. 1A, Aleksandra Pietrzak kl. 1B, Magdalena Nowińska kl. 1C, Nikola Bardzińska kl. 1D, Mikołaj Kochański kl. 2A, Sibela Pinar kl. 2B1, Wiktoria Majewska kl. 2B2, Julia Wróblewska kl. 3A, Norbert Tokarewicz kl. 3B2, kl. 3B2, Aleksandra Drążkowska kl. 3C.

Zwycięzcy konkursu: Magdalena Nowińska kl. 1C – I miejsce, Norbert Tokarewicz kl. 3B2 – II miejsce, Nikola Bardzińska kl. 1D – III miejsce. GRATULUJEMY!!!