Home / Bez kategorii / Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami

Dnia 20 września 2018 r. odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas II i III oraz konsultacje nauczycielskie dla rodziców uczniów klas I.

Podczas spotkań zostaną przedstawione rodzicom informacje dotyczące sposobów udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Pedagog szkoły p. Małgorzata Sadkowska pełniąca podczas zebrań od godz. 17:00 do 19:00 dyżur pedagogiczny, udzieli wszystkim zainteresowanym odpowiedzi dot. w/w tematyki.

Harmonogram spotkań:

1. Zebranie wychowawców z rodzicami uczniów klas II – godz. 17.00
  2. Spotkanie dyrektora i wychowawców z rodzicami uczniów klas III – godz. 17.00 (procedury egzaminu maturalnego 2019)
  3. Konsultacje indywidualne nauczycieli dla rodziców uczniów klas I – godz. 17.00 – 19.00

Zebranie rady rodziców – godz.18.00 (WYJATKOWO – WYBORY DO RR NA ZEBRANIACH W KLASACH, następne zebrania o godz. 16.00)

Obecność na zebraniach jest obowiązkowa.