Home / Dla kandydatów / Olimpiada Wiedzy o Mediach

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Mediach, który został przeprowadzony w dn. 16-17.03.2018 w Bibliotece UW na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Laureatem IV edycji olimpiady, uhonorowanym indeksem na wydział dziennikarstwa i komunikacji społecznej został Konrad Traczyk z klasy II a, a Julii Wróblewskiej z tej samej klasy zabrakło 3 pkt do tytułu laureatki.

Olimpiada ma bardzo ciekawy przebieg, ostatnia finałowa rozgrywka ma charakter teleturnieju i odbywa się przed wszystkimi uczestnikami etapu centralnego. W tym roku atrakcją olimpiady była konferencja prasowa z redaktorem Bogdanem Rymanowskim. Zachęcamy innych uczniów do udziału w kolejnej edycji.