Home / Dla kandydatów / SZKOLNE MIKOŁAJKI

SZKOLNE MIKOŁAJKI

W środę 6 grudnia 2017 r. naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj w trzech odsłonach ? klasyczny, ubrany w czerwony biało-czerwony płaszcz; biały Dziadek Mróz oraz Gwiazdor. Tym samym udało nam się połączyć trzy tradycje funkcjonujące w różnych krajach. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Świąteczny klimat stworzyła  bożonarodzeniowa muzyka, która przez trzy przerwy rozbrzmiewała na szkolnych korytarzach. W ramach szkolnych mikołajków został również przeprowadzony konkurs na choinkę tematyczną – każda klasa ozdobiła drzewko w jednej stylizacji. Komisja konkursowa składająca się z Pani dyrektor, przedstawicieli grona pedagogicznego oraz uczniów najwyżej oceniła choinki: przedszkolaka (kl. 2B1), ultranowoczesną (kl. 3B1), papierową (kl. 3B2) i profilową (kl. 1C).

Szkolne mikołajki przygotowała klasa 1A przy pomocy uczniów z klas 1B1 oraz 2A.