Start / Dla kandydatów / 1c i 2c w Centralnym Laboratorium Międzyszkolnym miasta Szczecin

1c i 2c w Centralnym Laboratorium Międzyszkolnym miasta Szczecin

W dniu 27.09.2017 r. uczniowie klas matematycznych (1c i 2c) naszej szkoły zaproszeni zostali do udziału w uroczystym otwarciu Centralnego Laboratorium Międzyszkolnego miasta Szczecina w Audytorium Maximum Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT. Umowę o współpracy Instytutu Fizyki ZUT oraz Urzędem Miasta Szczecin podpisana została przez Prezydenta Szczecina, pana Piotra Krzystka oraz JM Rektora ZUT, prof. Jacka Wróbla.
Po części oficjalnej odbył się szereg wykładów inauguracyjnych pod hasłem „Fizyka otaczającego nas świata” oraz „Fizyka w technice”. W pokazach eksperymentów asystował również uczeń naszej szkoły.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *