Home / Dla kandydatów / Spotkanie z Anią Cieślak w “Zagraj to jeszcze raz, Sam” – Woody?ego Allena

Spotkanie z Anią Cieślak w “Zagraj to jeszcze raz, Sam” – Woody?ego Allena

Podczas wycieczki szkolnej do Warszawy klasa IIIb2 była w Teatrze 6. Piętro Michała Żebrowskiego na sztuce: Zagraj to jeszcze raz, Sam – Woody?ego Allena. Głównym bohaterem jest Allan (w tej roli Kuba Wojewódzki), którego właśnie zostawiła żona (Małgorzata Socha). Przyjaciele (Michał Żebrowski i Anna Cieślak) próbują pomóc Allenowi znaleźć nową miłość. Pojawia się także wielkie guru Allena – legendarny aktor Humphrey Bogart (Daniel Olbrychski) pokazujący, jak powinien zachowywać się ?prawdziwy mężczyzna?.

Ania Cieślak jest absolwentką VI LO w Szczecinie. Spotkała się z nami przed spektaklem , jak również odwiedziła nas w hotelu po pracy. Pani Anna jest aktorką, gra w filmach pełnometrażowych, serialach oraz na scenach kilku teatrów. W trakcie spotkania Pani Ania przybliżyła nam pracę aktora oraz trudności, z jakimi on się spotyka. Wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania-począwszy od egzaminu do szkoły aktorskiej, pytania dotyczące jej autorytetów, inspiracji oraz marzeń, skończywszy na diecie i planie dnia.

Spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej i miłej atmosferze. Było dla nas nowym, ciekawym doświadczeniem. Pani Ania zmotywowała nas do pracy, aby w przyszłości nie rezygnować ze swoich marzeń. Serdecznie dziękujemy.