Home / Dla rodziców / NAGRODY PREZYDENTA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW

NAGRODY PREZYDENTA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW

W tegorocznej edycji stypendiów edukacyjnych wśród 409 uczniów znaleźli się absolwenci naszej szkoły, Alicja Czarnowska i Bartosz Rabenda z klasy III a. 21 czerwca br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie uczniowie odebrali Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin. Podczas wręczania nagród Prezydent Piotr Krzystek powiedział:
– Jesteście tą grupa młodzieży, która wkłada całe swoje serce i jest zaangażowana w to, co robi, realizuje swoje pasje i łączy je z nauką. Cieszymy się, że mamy tak wspaniałych uczniów, których możemy nagrodzić za wybitne osiągnięcia w nauce.
Kończąc wypowiedź Prezydent życzył nagrodzonym: udanych, wspaniałych wakacji, żebyście mogli jak najlepiej wypocząć i zebrać siły oraz dobrą energię, która będzie wam potrzebna w kolejnych wielkich wyzwaniach, które są przed wami.