Home / Dla kandydatów / DZIEŃ SPORTU

DZIEŃ SPORTU

Uczniowie liceum często wolą określać się mianem osób dorosłych, jednak 1 czerwca budzi się w nich radość z bycia dzieckiem. Jak co roku w naszej szkole organizowany z tego powodu jest ,,Dzień Sportu”. Jest to okazja do wykazania się swoimi umiejętnościami podczas zdrowej rywalizacji.
Dzień zaczął się wspólną rozgrzewką pod okiem pana profesora Piotra Kuli, a następnie delegacje klasowe podjęły zmagania w różnych dziedzinach sportu.
Mamy zaszczyt przedstawić Wam tegorocznych zwycięzców:

– piłka nożna – reprezentacja klas drugich
– przeciąganie liny – KLASA 2B2
– tor przeszkód – w kategorii dziewcząt wygrała Klaudia Kuczyńska z klasy 1A, natomiast wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Miłosz Bartosiński również z klasy 1A.
– turniej siatkówki – KLASA 2B2
– turniej tenisa stołowego – Oliwer Ćwik

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy !
Zakończeniem tego pięknego dnia, w którym najważniejszymi elementami był uśmiech naszych uczniów oraz ich energia i zapał, było wspólne ognisko.